letní příměstské tábory 2021

Děkujeme za zájem o naše tábory – všechny tábory už máme v tuto chvíli zaplněné a můžeme vás zapsat pouze jako náhradníky.

Provozní info:
CENA: 3.400,- Kč
Zahrnuje oběd, pitný režim, hygienické potřeby, výtvarné pomůcky a materiál. Děti si nosí dopolední a odpolední svačinky.
Provoz tábora je od 8 do 17 hod, pondělí-pátek.

Platby:
záloha ve výši 1.500 Kč – úhrada do 10 dnů od potvrzení přihlášky e-mailem
doplatek ve výši 1.900 Kč – úhrada do 30. 4. 2021
U přihlášek zaslaných po 30. 4. se již hradí celá částka 3.400 Kč najednou.

číslo účtu: 2801282449/2010, do poznámky uveďte jméno dítěte a název tábora

storno podmínky:
– při zajištění náhradníka v odpovídajícím věku nebude účtován žádný storno poplatek
– při odhlášení do 31. 5. vracíme 80 % ceny tábora
– od 1. 6. bude účtován storno poplatek 100 % – budeme se vždy snažit řešit individuálně dle obsazenosti tábora
– v případě nemožnosti konání táborů z důvodu vládních opatření vracíme celou částku

Po odeslání přihlášky vás budeme do 10 pracovních dnů kontaktovat – potvrdíme zařazení dítěte a zašleme platební údaje a případné další informace. V případě, že vám e-mail do 10 dnů nedorazí, napište nám na vhajence@email.cz. Dítě je možné považovat za zapsané v okamžiku připsání zálohy.
Přihláška zde.

Podepsaný originál přihlášky (vytisknete si přímo z e-mailu) + Potvrzení o bezinfekčnosti spolu s kopií kartičky zdravotní pojišťovny a podepsaným Čestným prohlášením ohledně covid19 je nutné předat při nástupu na příměstský tábor. Dokumenty spolu se seznamem věcí na tábor nalezete níže na stránce.

SEZNAM TÁBORŮ:

12. – 16. 7. 2021 – LESNÍ ATELIÉR, výtvarný tábor
pro děti  6-12 let se zájmem o výtvarné umění, od ukončené 1. třídy
lektorky: Veronika Schmidtová a Alena Kopřiva Chadová
„Dívat se pozorně kolem sebe je tolik, jako dvakrát žít.“ (Leonardo da Vinci)
Seznámíme se s tradičními technikami od malby a grafiky přes keramiku po land-art a také s tvorbou významných osobností. Budeme ovšem i hodně experimentovat a zaměříme se na podporu kreativity a intuice. K tvorbě v plenéru využijeme malebných zákoutí v blízkém okolí Hájenky a poznáme, jak tvoří sama příroda. Keramické výrobky vypálíme v improvizované venkovní pícce. Nabízí se i možnost spolupráce s paralelním divadelním táborem v Hájence. Na závěr tábora uspořádáme výstavu pod širým nebem.


12. – 16. 7. 2021 – DIVADELNÍ TÁBOR, pro děti 5 – 12 let
lektorky: Radka Železná  a Lucie Zindrová
Na 5 dní se děti stanou malými herci/herečkami a společnými silami vytvoříme pohádkové představení. Čeká nás navrhování a výroba kostýmů, kulis, divadelní improvizace nebo tvorba tanečních choreografií. Cílem bude probudit v dětech kreativitu, najít odvahu porazit trému nebo vyjádřit svůj názor, protože právě nápady dětí budou velmi důležité. Jakékoliv předchozí zkušenosti nejsou nutné. Na závěr týdne celé představení předvedeme rodičům.


19. – 23. 7. 2021 – PŘÍBĚHY MALÉHO STROMU, INDIÁNSKÉHO CHLAPCE, pro děti 4-8 let
lektorky: Eliška Večeřová a Lucie Zindrová

Na našem táboře nás bude provázet příběh indiánského chlapce, který dostal indiánské jméno Malý strom. Spolu s ním se budeme postupně učit indiánským ctnostem i dovednostem.


2. – 6. 8. 2021 – Z POHÁDKY DO POHÁDKY, pro děti 4 – 8 let
lektorky: Eliška Večeřová a Filip Kaňák 
I letos se ponoříme do kouzelného prostředí našeho lesa. Tábor je volným pokračováním loňského pohádkového dobrodružství. Jaké překvapení nám asi skřítkové připraví letos?


9. – 13. 8. 2021 – MLADÍ CYKLISTÉ, pro děti 5-9 let
lektoři: Martin Křepela, Michal Weisser
Každý den děti vyrazí na výlet na kole. Také  nahlédnou do zákulisí cyklo servisu – vyzkouší si drobné i složitější opravy, naučí se správnou techniku jízdy v různém terénu, vyzkouší si první pomoc a ošetření při úrazech na kole. Na závěr čeká mladé nadšence cyklistiky  pravá cyklo show! Tábor je vhodný pro kluky i holky ve věku 5-9 let. Zkušenosti s jízdou na kole jsou nutné, vybavení (kolo, přilba) vlastní. 


16. – 20. 8. 2021 – ŤAPI ŤAP aneb dobrodružství v našem lese, pro děti 4 – 8 let
lektoři: Eliška Večeřová a Jiří Večeře
Tábor o ťapkání a ťapičkách. Budeme vyrážet na výpravy do lesa a učit se rozpoznávat zvířecí stopy, pozorovat a napodobovat různé způsoby chůze zvířátek. Každý den budeme plnit úkoly a na závěr tábora rozluštíme  lesní záhadu. Vyzkoušíme si také chodit bosi a poznávat, jak odlišný terén působí na naše chodidla – tráva, písek, bláto, jehličí, suché listí či mech… Součástí bude land art a malování nohama. 


23. – 27. 8. 2021, TAJEMSTVÍ ŘÍŠE ROSTLIN, pro děti 4 – 8 let
lektorky: Daniela Dukátová a Martina Knězů
Výpravami do okolní přírody budeme prozkoumávat rostlinnou říši stromů, lučních květin a bylinek. Skrze hry, pozorování, bádání a tvoření se seznámíme s kouzly těchto našich spolubydlících na společné planetě Zemi.


ke stažení: