letní příměstské tábory 2022

Provozní info:
CENA: 3.400,- Kč
Zahrnuje oběd, pitný režim, hygienické potřeby, výtvarné pomůcky a materiál. Děti si nosí dopolední a odpolední svačinky.
Provoz tábora je od 8 do 17 hod, pondělí-pátek.

Platby:
záloha ve výši 1.500 Kč – úhrada do 10 dnů od potvrzení přihlášky e-mailem
doplatek ve výši 1.900 Kč – úhrada do 30. 4. 2022
U přihlášek zaslaných po 30. 4. se již hradí celá částka 3.400 Kč najednou.

číslo účtu: 2801282449/2010, do poznámky uveďte jméno dítěte a název tábora

storno podmínky:
– při zajištění náhradníka v odpovídajícím věku nebude účtován žádný storno poplatek
– při odhlášení do 31. 5. vracíme 80 % ceny tábora
– od 1. 6. bude účtován storno poplatek 100 % – budeme se vždy snažit řešit individuálně dle obsazenosti tábora
– v případě nemožnosti konání táborů z důvodu vládních opatření vracíme celou částku

Po odeslání přihlášky vás budeme do 10 pracovních dnů kontaktovat – potvrdíme zařazení dítěte a zašleme platební údaje a případné další informace. V případě, že vám e-mail do 10 dnů nedorazí, napište nám na vhajence@email.cz. Dítě je možné považovat za zapsané v okamžiku připsání zálohy.
Přihláška zde.

Podepsaný originál přihlášky (vytisknete si přímo z e-mailu) + Potvrzení o bezinfekčnosti spolu s kopií kartičky zdravotní pojišťovny je nutné předat při nástupu na příměstský tábor. Dokumenty spolu se seznamem věcí na tábor nalezete níže na stránce.

SEZNAM TÁBORŮ:

11.-15. 7. 2022 – MLADÍ CYKLISTÉ, pro děti 6-10 letOBSAZENO, MOŽNO HLÁSIT JIŽ JEN JAKO NÁHRADNÍCI
lektoři: Martin Křepela a Michal Weisser
Každý den děti vyrazí na výlet na kole. Také  nahlédnou do zákulisí cyklo servisu – vyzkouší si drobné i složitější opravy, naučí se správnou techniku jízdy v různém terénu, vyzkouší si první pomoc a ošetření při úrazech na kole. Zkušenosti s jízdou na kole jsou nutné, vybavení (kolo, přilba) vlastní.


11.-15. 7. 2022 – DIVADELNÍ TÁBOR, pro děti 6-12 let
lektoři: Radka Železná a Ema Krupičková
Na 5 dní se děti stanou malými herci/herečkami a společnými silami vytvoříme pohádkové představení. Čeká nás navrhování a výroba kostýmů, kulis, divadelní improvizace nebo tvorba tanečních choreografií. Cílem bude probudit v dětech kreativitu, najít odvahu porazit trému nebo vyjádřit svůj názor, protože právě nápady dětí budou velmi důležité. Jakékoliv předchozí zkušenosti nejsou nutné. Na závěr týdne celé představení předvedeme všem rodičům.


25.-29. 7. 2022 – ANGLICKO-SPORTOVNÍ TÁBOR, pro děti 7-12 let
lektoři: Šárka Levi a David Levi

Srdečně Vás zveme na letní příměstský tábor s angličtinou a sportem. Lekce angličtiny propojíme s tématikou svět kolem nás a povolání. Využijeme k tomu radost z pohybu, hudbu, kreativitu a zábavné hry. V druhé půlce dne nás čekají sportovní aktivity, výlet i vodní radovánky. Tábor je určen pro mírně pokročilé děti v AJ a pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v anglickém jazyce s radostí a ve spojení s přírodou.


25.-29. 7. 2022 – KRÁLOVSTVÍ ŽIVLŮ, pro děti 4 – 8 let
lektoři: Eliška Večeřová a Jiří Večeře 
Král Živlů si láme hlavu, proč už se jeho království nedaří tolik jako dřív. Na pomoc si volá své děti – Vládkyni Země, Vládkyni Vody, Vládce Ohně a Vládce Vzduchu – aby se společně pokusili nalézt odpověď na tuto otázku. Potřebují ale i naši pomoc. Proto se na našem táboře každý den seznámíme s jedním živlem, budeme plnit úkoly a získávat nápovědy, a tak se pomalu dostávat k rozluštění velkého tajemství, čemuž bude věnován pátý den.


8.-12. 8. 2022 – INDIÁNSKÝ TÁBOR, pro děti 4-8 let
lektoři: Radka Železná
Děti zažijí dobrodružnou výpravu, na které se naučí jak naslouchat a pečovat o Matku Zemi. Každý den se děti setkají s mnoha úkoly, které si pro ně připravili Duchové země, ohně, vody, větru, rostlin a zvířat. Vyrobí si indiánská trička, čelenky, totem, vyluští mnoho šifer a naučí se indiánský pokřik i tanec. 


15.-19. 8. 2022 – LESNÍ SPORTY, pro děti 4-8 let
lektoři: Eliška Večeřová a Jiří Večeře
Tento tábor bude zaměřený především sportovně. Budeme hrát fotbal, zaběháme si v opičí dráze, zahrajeme si fotbal, golf. Vyzkoušíme také spoustu srandiček, jako klackový florbal nebo lesní golf. Jeden den se vypravíme na disk golf do Běchovic. Také si zkusíme vytvořit vlastní mini lanový park. Samozřejmě ale nebude chybět ani odpočinek, tvoření, koupání v rybníce a spousta dalších her. 


22.-26. 8. 2022 – VODNÍ SVĚT, pro děti 4-8 letOBSAZENO, MOŽNO HLÁSIT JIŽ JEN JAKO NÁHRADNÍCI
lektoři: Daniela Dukátová a Martina Knězů
Čeká nás týden objevování vodního světa. Nedaleký rybník a mokřady nám poslouží jako zdroj k pozorování života nad vodou i pod vodou. Prozkoumáme vlastnosti vody, její praktické využití pro lidi a význam vody v krajině. Čeká nás též s vodou spojené abstraktní a pohádkové výtvarné tvoření. Průvodcem všech dobrodružství nám bude pohádkový nebojsa Rákosníček.


ke stažení: