letní příměstské tábory 2023

Provozní info:
CENA: 3.600,- Kč
Zahrnuje oběd, pitný režim, hygienické potřeby, výtvarné pomůcky a materiál. Děti si nosí dopolední a odpolední svačinky.
Provoz tábora je od 8 do 17 hod, pondělí-pátek.

Platby:
záloha ve výši 2.000 Kč – úhrada do 10 dnů od potvrzení přihlášky e-mailem
doplatek ve výši 1.600 Kč – úhrada do 30. 4. 2023
U přihlášek zaslaných po 30. 4. se již hradí celá částka 3.600 Kč najednou.

číslo účtu: 2801282449/2010, do poznámky uveďte jméno dítěte a název tábora

storno podmínky:
– při zajištění náhradníka v odpovídajícím věku nebude účtován žádný storno poplatek
– při odhlášení do 31. 5. vracíme 80 % ceny tábora
– od 1. 6. bude účtován storno poplatek 100 % – budeme se vždy snažit řešit individuálně dle obsazenosti tábora
– v případě nemožnosti konání táborů z důvodu vládních opatření vracíme celou částku

Po odeslání přihlášky vás budeme do 10 pracovních dnů kontaktovat – potvrdíme zařazení dítěte a zašleme platební údaje a případné další informace. V případě, že vám e-mail do 10 dnů nedorazí, napište nám na vhajence@email.cz. Dítě je možné považovat za zapsané v okamžiku připsání zálohy.
Přihláška zde.

Podepsaný originál přihlášky (vytisknete si přímo z e-mailu) + Potvrzení o bezinfekčnosti spolu s kopií kartičky zdravotní pojišťovny je nutné předat při nástupu na příměstský tábor. Dokumenty spolu se seznamem věcí na tábor nalezete níže na stránce.

SEZNAM TÁBORŮ:

10.-14. 7. 2023 – MLADÍ CYKLISTÉ, pro děti 6-10 letOBSAZENO, v tuto chvíli je možné se hlásit pouze jako náhradník
lektoři: Martin Křepela, Michal Weisser
Každý den děti vyrazí na výlet na kole. Také nahlédnou do zákulisí cyklo servisu – vyzkouší si drobné i složitější opravy, naučí se správnou techniku jízdy v různém terénu, vyzkouší si první pomoc a ošetření při úrazech na kole. Zkušenosti s jízdou na kole jsou nutné, vybavení (kolo, přilba) vlastní.


10.-14. 7. 2023 – ROK V LESE, pro děti 4-6 let
lektoři: Pavlína Jasná, Dominika Jasná, Daniela Jasná
Během jednoho týdne prožijeme celý dlouhý rok. U rozkvetlého stromu oslavíme velikonoce, užijeme si koupání a vodní hrátky, sklidíme podzimní úrodu a postavíme sněhuláka. Vše završíme silvestrovskou oslavou. K hrám a zpěvu využijeme Hájenku, les i louky a naučíme se píseň provázející nás celým rokem.


17.-21. 7. 2023 – TAJEMSTVÍ STŘEDOVĚKU, pro děti 5-12 let
lektoři: Radka Železná, Ema Krupičková

Pojďme si zkusit, jak se žilo rytířům a princeznám ve středověku. Vyzbrojíme se, zúčastníme rytířského klání a postavíme si vlastní hrad. Ochutnáme dobové jídlo, které si sami uvaříme na ohni. Pojedeme na celodenní výlet a nezapomeneme na dvorské kratochvíle, jako je hudba a tanec.


24.-28. 7. 2023 – HARRY POTTER, pro děti 4-9 letOBSAZENO, v tuto chvíli je možné se hlásit pouze jako náhradník
lektoři: Eliška Večeřová a Jiří Večeře
Eliška se loučí s Hájenkou, a to prostřednictvím svého oblíbeného příběhu o Harrym Potterovi. Na tomto táboře se vydáme do Bradavic. Vyrobíme si kouzelnické hábity i hůlku a zažijeme spoustu kouzelnického dobrodružství. Znalost Harry Potter příběhu bude výhodou, ale není nutná.


31. 7.-4. 8. 2023 – DIVADELNÍ TÁBOR, pro děti 5-12 let
lektoři: Radka Železná, Anežka Moudrá
Na 5 dnů se děti stanou malými herci/herečkami a společnými silami vytvoříme pohádkové představení. Čeká nás navrhování a výroba kostýmů, kulis, divadelní improvizace nebo tvorba tanečních choreografií. Cílem bude probudit v dětech kreativitu, najít odvahu porazit trému nebo vyjádřit svůj názor, protože právě nápady dětí budou velmi důležité. Jakékoliv předchozí zkušenosti nejsou nutné. Na závěr týdne celé představení předvedeme všem rodičům.


31. 7.-4. 8. 2023 – SPORŤÁČEK, pro děti 4-6 letOBSAZENO, v tuto chvíli je možné se hlásit pouze jako náhradník
lektoři: Pavlína Jasná, Jiří Večeře
Tento tábor bude zaměřený především sportovně. Budeme hrát fotbal, zaběháme si v opičí dráze, zahrajeme si fotbal, golf. Vyzkoušíme také spoustu srandiček, jako klackový florbal nebo lesní golf. Jeden den se vypravíme na disk golf do Běchovic. Také si zkusíme vytvořit vlastní mini lanový park. Samozřejmě ale nebude chybět ani odpočinek, tvoření, koupání v rybníce a spousta dalších her. 


21.-25. 8. 2023 – MLADÍ CYKLISTÉ II, pro děti 6-10 letOBSAZENO, v tuto chvíli je možné se hlásit pouze jako náhradník
lektoři: Martin Křepela
Každý den děti vyrazí na výlet na kole. Také nahlédnou do zákulisí cyklo servisu – vyzkouší si drobné i složitější opravy, naučí se správnou techniku jízdy v různém terénu, vyzkouší si první pomoc a ošetření při úrazech na kole. Zkušenosti s jízdou na kole jsou nutné, vybavení (kolo, přilba) vlastní.


21.-25. 8. 2023 – ZA POKLADEM NILU, pro děti 4-9 letOBSAZENO, v tuto chvíli je možné se hlásit pouze jako náhradník
lektoři: Martina Knězů, Julie Schmidtová
Zpráva o pokladu schovaném v Achnatonově hrobce se roznesla všude po světě. Každý malý dobrodruh sní o jeho nalezení! Stejně tak egyptská královna Kleopatra a vychytralý římský císař Ceasar. Kdo z nich jej nalezne jako první? A podaří se to vůbec někomu?
Vydejte se po boku Kleopatry a Ceasara za dobrodružstvím: na cestu za pokladem. Oba budou jistě potřebovat vaší pomoc, vždyť cesta je to dlouhá, plná hádanek, pastí a překvapení!
Budou nafukovací krokodýlové, palmy v Hájence, tajuplná věštkyně a možná, že se naučíte i číst v hieroglyfech.
Bude to bezva! Pojďte s námi až tam, kde teče řeka Nil!


ke stažení: