letní příměstské tábory 2024

Provozní info:
CENA: 3.900,- Kč
Zahrnuje oběd (lokální dodavatel Jíme ještě lépe), pitný režim, hygienické potřeby, výtvarné pomůcky a materiál. Děti si nosí dopolední a odpolední svačinky.
Provoz tábora je od 8 do 17 hod, pondělí-pátek.

Platby:
záloha ve výši 2.500 Kč – úhrada do 10 dnů od potvrzení přihlášky e-mailem
doplatek ve výši 1.400 Kč – úhrada do 30. 4. 2024
Je-li pro vás snazší zaplatit rovnou celou částku, je to také možné!
U přihlášek zaslaných po 30. 4. se již hradí celá částka 3.900 Kč najednou.

číslo účtu: 2801282449/2010, do poznámky uveďte jméno dítěte a název tábora
pro zjednodušení můžete také použít QR kód

storno podmínky:
– při zajištění náhradníka v odpovídajícím věku nebude účtován žádný storno poplatek
– při odhlášení do 31. 5. vracíme 80 % ceny tábora
– od 1. 6. bude účtován storno poplatek 100 % – budeme se vždy snažit řešit individuálně dle obsazenosti tábora
– v případě nemožnosti konání táborů z důvodu vládních opatření vracíme celou částku
– v případě nekonání tábora z jiných důvodů vracíme celou částku. Pokud taková skutečnost nastane, dostanete tuto informaci nejpozději 14 dní před termínem, kdy se měl tábor konat.

Po odeslání přihlášky vás budeme do 10 pracovních dnů kontaktovat – potvrdíme zařazení dítěte a zašleme platební údaje a případné další informace. V případě, že vám e-mail do 10 dnů nedorazí, napište nám na vhajence@email.cz. Dítě je možné považovat za zapsané v okamžiku připsání zálohy.
Přihláška zde.

Podepsaný originál přihlášky (vytisknete si přímo z e-mailu) + Potvrzení o bezinfekčnosti spolu s kopií kartičky zdravotní pojišťovny je nutné předat při nástupu na příměstský tábor. Dokumenty spolu se seznamem věcí na tábor nalezete níže na stránce.

SEZNAM TÁBORŮ:

8.-12. 7. 2024 – MLADÍ CYKLISTÉ, pro děti 6-12 letOBSAZENO, v tuto chvíli je možné se hlásit pouze jako náhradník
lektoři: Martin Křepela
Každý den děti vyrazí na výlet na kole. Také nahlédnou do zákulisí cyklo servisu – vyzkouší si drobné i složitější opravy, naučí se správnou techniku jízdy v různém terénu, vyzkouší si první pomoc a ošetření při úrazech na kole. Zkušenosti s jízdou na kole jsou nutné, vybavení (kolo, přilba) vlastní.


8.-12. 7. 2024 – DIVADELNÍ TÁBOR, pro děti 5-12 letOBSAZENO, v tuto chvíli je možné se hlásit pouze jako náhradník
lektoři: Radka Železná, Anežka Moudrá
Na 5 dní se děti stanou malými herci/herečkami. Naučí se rozvíjet svou kreativitu a improvizační dovednosti, budou tančit, zpívat i tvořit. Cílem je podpořit schopnost týmové práce a komunikace ve skupině, zlepšit sebedůvěru v dětech, protože právě nápady dětí budou velmi důležité. Jakékoliv předchozí zkušenosti nejsou nutné.


15.-19. 7. 2024 – SPORŤÁČEK, pro děti 4-7 let
lektoři: Pavlína Jasná, Jiří Večeře
Tento tábor bude zaměřený především sportovně. Zaběháme si v opičí dráze, zahrajeme si fotbal, kuželky a třeba i golf. Dáme si slalom v lese, natrénujeme rovnováhu na kládách i vlastním lanovém parku. Samozřejmě ale nebude chybět ani odpočinek, tvoření, koupání v rybníce a spousta dalších her.


22.-26. 7. 2024 – SPORTOVNÍ TÁBOR, pro děti 5-9 letOBSAZENO, v tuto chvíli je možné se hlásit pouze jako náhradník
lektoři: Pavlína Jasná, Jiří Večeře
Tento tábor bude zaměřený především sportovně. Zaběháme si v opičí dráze, zahrajeme si fotbal, kuželky a třeba i golf. Dáme si slalom v lese, natrénujeme rovnováhu na kládách i vlastním lanovém parku.  Jeden den se vypravíme na disk golf do Běchovic. Samozřejmě ale nebude chybět ani odpočinek, tvoření, koupání v rybníce a spousta dalších her.


5.-9. 8. 2024 – POHÁDKOVÝ LES, pro děti 4-8 letOBSAZENO, v tuto chvíli je možné se hlásit pouze jako náhradník
lektoři: Radka Železná, Eliška Železná
Zajímají tě kouzelné lesy, záhadné bytosti a nekonečné příležitosti pro objevování?
Vydejte se s námi po stopách skřítka Hájenkáčka, který vás provede kouzelným pohádkovým lesem. Seznámí děti s pohádkovými bytostmi a zvířátky, které žijí v našem Xaverovském háji. Každý den se ponoříme do nových dobrodružství, které budou doprovázet pohybové aktivity, tvoření a vymýšlení vlastních příběhů.


19.-23. 8. 2024 – MLADÍ CYKLISTÉ II, pro děti 6-10 letOBSAZENO, v tuto chvíli je možné se hlásit pouze jako náhradník
lektoři: Martin Křepela
Každý den děti vyrazí na výlet na kole. Také  nahlédnou do zákulisí cyklo servisu- vyzkouší si drobné i složitější opravy, naučí se správnou techniku jízdy v různém terénu, vyzkouší si první pomoc a ošetření při úrazech na kole. Zkušenosti s jízdou na kole jsou nutné, vybavení (kolo, přilba) vlastní.


19.-23. 8. 2024 – MACH A ŠEBESTOVÁ – OBSAZENO, pro děti 4-10 let
lektoři: Martina Knězů, Julie Schmidtová
Na poslední prázdninové dny vás zveme do Hájenky za Machem a Šebestovou a jejich kouzelným sluchátkem! Známí rošťáci z 3.B neznají nudu ani slůvko „nemožné“. S utrženým sluchátkem se každému splní všechna jeho přání a dny se  promění v nepředstavitelná dobrodružství. Nevěříte? Přijďte a uvidíte! Budeme cestovat trochu po světě, trochu časem, můžeme se pobavit s rybou v rybníce nebo se zeptat našich králíků, které seno jim chutná lépe. Poslední horké letní dny strávíme u vody a v lese, spolu v úžasu i údivu. Už aby to bylo, těšíme se!


ke stažení: