letní příměstské tábory 2020

Srdečně vás zveme na letní příměstské tábory v roce 2020.

Aktuální informace k letním příměstským táborům: Uvolnilo se nám pár míst i na původně již obsazené tábory, sledujte aktuální stav a v případě zájmu pošlete přihlášky co nejdříve, zájemci se stále hlásí 🙂

přihláška

Pro děti ve věku 4-8 let:

LESEM VŠEMI SMYSLY – OBSAZENO, MŮŽETE SE PŘIHLÁSIT JIŽ JEN JAKO NÁHRADNÍCI

 • 13. – 17. 7. 2020
 • lektoři: Radka Železná, Eliška Večeřová
 • Pojďte s námi prožít dobrodružství skrze své smysly. Budeme poznávat na vlastní oči, uši, nos, hmat i chuť. Uvaříme si něco dobrého na ohni, zjistíme, co a jak v přírodě voní nebo zda rozeznáme zvuky lesa. Určitě nás také čeká dobrodružství při výpravách po Xaverovském háji.

Z POHÁDKY DO POHÁDKY – OBSAZENO, MŮŽETE SE PŘIHLÁSIT JIŽ JEN JAKO NÁHRADNÍCI

 • 20. – 24. 7. 2020
 • lektoři: Eliška Večeřová
 • Ponoříme se do pohádkového prostředí našeho kouzelného lesa. Staneme se vílími princeznami a lesními princi, a celý týden spolu budeme poznávat lesní království. Společně se vydáme za moudrými lesními skřítky, zatančíme si s vílami, osvojíme si jednorožčí kouzla, zazpíváme si s múzami. Budeme se hýbat, budeme tvořit a budeme si číst a vyprávět pohádky. Budeme čerpat moudrost z přírody a inspirovat se její mocí. Čeká nás ale i velké dobrodružství – lesní obyvatelstvo potřebuje naši pomoc. Dokážeme mu pomoci rozluštit velké tajemství?

LESEM DO ŘÍŠE ZVÍŘAT – POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

 • 17. – 21. 8. 2020
 • lektoři: Daniela Dukátová, Martina Knězů
 • Výpravami do lesa se vydáme poznávat říši zvířat. Budeme se nejen učit o zvířátkách, ale pomocí pozorování, her a tvoření se budeme sbližovat s tím, jaké to je být součástí lesní říše, budeme rozvíjet další smysly, které zvířátka potřebují pro život v lese (např. smysl pro kamufláž).

Pro děti ve věku 9-15 let

ZE DŘEVA – POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

 • 29. 6. – 3. 7.
 • lektoři: Aleš Fodor
 • Srdečně vás zveme na tábor o poznávání dřeva a stromů. Vezmeme to pěkně od semínka, přes strom, po kládě až k prknu a lžíci. Na táboře se budeme každý den věnovat výrobě ze dřeva, děti si domů odnesou hotové výrobky a spoustu zkušeností. Vyrábět budeme šperky, lžíce, krmítko nebo cokoli budou děti chtít. Kromě práce se dřevem si budeme hrát a poznávat život stromů v lese. Také se naučíme rozdělávat oheň a uvaříme si na něm oběd. Moc se těšíme, jak budeme s dětmi objevovat krásy a hlubiny dřeva.

Provozní info:
CENA: 2.900,- Kč
Zahrnuje oběd, pitný režim, hygienické potřeby, výtvarné pomůcky a materiál. Děti si nosí dopolední a odpolední svačinky.
Provoz tábora je od 8 do 17 hod, pondělí-pátek.

Platby:
záloha ve výši 1.000 Kč – úhrada do 10 dnů od potvrzení přihlášky e-mailem
doplatek ve výši 1.900 Kč – úhrada do 30. 4. 2020
číslo účtu: 2801282449/2010, do poznámky uveďte jméno dítěte a název tábora

storno podmínky:
– při zajištění náhradníka v odpovídajícím věku nebude účtován žádný storno poplatek
– při odhlášení do 31. 5. vracíme 80 % ceny tábora (kromě tábora Ze dřeva, kde to bude 50 %)
– od 1. 6. bude účtován storno poplatek 100 % – budeme se vždy snažit řešit individuálně dle obsazenosti tábora

Po odeslání přihlášky vás budeme do 5 pracovních dnů kontaktovat – potvrdíme zařazení dítěte a zašleme platební údaje a případné další informace. V případě, že vám e-mail nedorazí, napište nám na vhajence@email.cz. Dítě je možné považovat za zapsané v okamžiku připsání zálohy.
Přihláška zde.

Podepsaný originál přihlášky (vytisknete si přímo z e-mailu) + Potvrzení o bezinfekčnosti spolu s kopií kartičky zdravotní pojišťovny a podpesaným Čestným prohlášením ohledně covid19 je nutné předat při nástupu na příměstský tábor.


ke stažení:

čestné prohlášení_covid19