průvodci

kolaz_lektorky_na sirku


Hledáme do Hájenky dobrovolníka/y, podrobnosti níže.
Těšíme se možná právě na vás!


Mgr. Anna Ondriášová – zakladatelka a lektorka

201706-lesni-skolka-9656

Mám bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávaní a výchovy dětí. Absolvovala jsem kurz Respektovat a být respektován a další rozvojové kurzy. V Horních Počernicích jsem založila atletický oddíl, kde působím také jako trenérka. Tento oddíl se v Horních Počernicích těší velké oblibě dětí i rodičů. Od roku 2006 vypomáhám v RC MUM, kde jsem pracovala jako lektorka ve školičce, chůva, ale také jako koordinátorka dobrovolníků a organizátorka akcí pořádaných RC MUM. Také mám zkušenosti s dětmi v zahraničí, kde jsem pracovala dva roky jako au-pair. S manželem vychováváme tři děti.


Bc. Daniela Dukátová

201706-lesni-skolka-9658

V lesní školce pracuji již druhým rokem. Vystudovala jsem obor ekologie. Během studia jsem se též věnovala doučování dětí, lektorování orientálních tanců a spolupořádala jsem akce a tábory pro děti a mládež v rámci ČCE, kde i nadále s dětmi pracuji. Absolvovala jsem kurz Respektovat a být respektován a další rozvojové kurzy. Lesní pedagogika je pro mě přirozená a stále inspirující cesta dětí za poznáním. Do výuky ráda zapojuji hudbu.


Radka Železná
Radka Ž
V lesní školce pracuji jako průvodkyně od jara 2017. V tomto prostředí mě fascinuje klid, přirozenost a propojení člověka s přírodou.
K jinému náhledu na výchovu mě přivedly mé dvě vlastní děti. V roce 2010 jsem absolvovala kurz Montessori v kostce a 2012 Respektovat a být respektován.

Od dětství jsem měla blízko k hudbě, pohybu, tanci a malování. Láska k hudbě a dětem mě přivedla ke kurzům Hudební školy YAMAHA, kde již pět let vedu programy od nejmenších dětí až po školáky.


Eliška Večeřová
Studuji psychologii a speciální pedagogiku na Karlově Univerzitě v Praze. V lesní školce jsem nováček, ale v oblasti práce s dětmi mám poměrně bohaté zkušenosti, ať už z mnoha příměstských táborů, pořádání narozeninových oslav nebo z doučování. Práce s dětmi mne hluboce naplňuje a jsem vděčná, že je mohu doprovázet při jejich postupném vývoji. S duchem lesní školky naprosto souzním, líbí se mi, jak se děti učí skrze přírodu a volnou hru.